Kompletní nabídka Itálie lyžování

Kompletní nabídka zimních středisek

Italské alpy, Sella Ronda

Dolomity Superski

Alta Badia, Alta Pusteria - Hochpustertal, Civetta, Cortina d'Ampezzo, Folgaria / Lavarone, Plan de Corones - Kronplatz, San Martino di Castrozza / Passo Rolle, Tre Valli, Val di Fassa / Carezza, Val di Fiemme, Val Gardena / Alpe di Siusi, Valle Isarco - Eisacktal

Italské alpy - Alta Valtellina

Aprica, Bormio, Livigno, Santa Caterina, Val di Sole

Skirama Dolomiti

Madonna di Campiglio, Marilleva / Folgarida, Monte Bondone, Paganella, Ponte di Legno, Passo del Tonale

,

Arabba / Marmolada, Cervinia Zermatt, Sella Ronda, Via Lattea / Sestriere

Cervinia Zermatt, Via Lattea / Sestriere

Německé cestovní kanceláře

Itálie - německé cestovní kanceláře

Cervinia Zermatt - skiareály

Překrásné výsokohorské scenérie s dominantou Matterhornu. Lyžařské středisko pro všechny. Začátečníky počínaje – absolutní ráj pro ty nejzdatnější. Nabízí Vám cca 350 km sjezdovek-červených, modrých a černých, v nadmořských výškách až 4000 m, cca 25 km bežeckých tratí a 3 snowparky, 3 dětské parky. Nezapomenutelná je 22 km dlouhá sjezdovka z Piccolo Cervino do Valtournenche a druhá z téhož místa do švýcarského Zermattu.Kvalitní lyžování až do května. Nahoru Vás odvezou kabinky, sedačky i vleky.

Cervinia Zermatt - ubytování

Velmi dobré ubytování v hotelových pokojích a apartmánech s ochotným personálem. Další nabídka je bruslení, sáňkování a možnost plavání.

Cervinia Zermatt - strava

Rozhodli jste se strávit svoji zimní dovolenou v Cervinii-Zermattu? Rozhodli jste se správně. Navštivte nás, ochotně pro Vás vyhledáne tu nejvýhodnější možnou slevu.

Cervinia Zermatt - slevy

Vzájemně propojená 3 údolí(Val d´Ayas, Valle di Gressoney a Valsesia) pod Monte Rosou, nejvyšší horou švýcarska a druhou po Monte Blancu.Záruka příznivých sněhových podmínek po celou sezónu, dle potřeby též umělé zasněžování. Možnost výběru mezi většími a menšími rodinnými skiareály. Je zde cca 180 km sjezdovek všech náročností, cca 50 km běžeckých tratí, 2 snowparky.Na kopec Vás vyvezou kabinky, vleky a sedačky.

Itálie - lyže - Last minute - Cervinia Zermatt
Itálie - lyže - Last minute - Cervinia Zermatt
Itálie - lyže - Last minute - Cervinia Zermatt
Itálie - lyže - Last minute - Cervinia Zermatt
Naši partneři

Itálie - Dolomity, Francie - Alpy, Rakousko - Alpy, Dovolená senior 55 plus